O nás

Ahoj pejskařky a pejskaři, milovníci všech zvířátek,

jsme milujícími chovateli a chovatelkami pejsků a naše láska k nim nás dovedla až k rozhodnutí vytvořit projekt, který se bude věnovat jim a jejich paničkám a páníčkům…vám.

Našli jsme dodavatele všeho, co můžete pro své čumáčky hledat. Vybírali jsme srdcaře, kteří dbají na kvalitu a jsou nějakým způsobem originální. Co jsme nechtěly byly levné výrobky ze zámoří, dodavatele ani výrobce crazy oblečků, kteří ze psů udělají panáky. Jde o to, aby pes zůstal psem a dostal odpovídající péči. Páníček zde získá informace, servis a kvalitní produkty.

Náš e-shop proto přináší řadu českých výrobků, které vyrábí lidé se srdcem na pravém místě, vyrábí je s láskou a s myšlenkou, aby se Vaši chlupatí miláčci měli dobře.

V květnu tohoto roku jsme pro Vás také otevřeli kamennou prodejnu na adrese: Tř. Míru 965/105, Olomouc - Neředín, kde si můžete vyzvedávat své objednávky z našeho e-shopu. Vaši čtyřnozí parťáci jsou vítání a máme pro ně spoustu pochoutek a vzorečků na vyzkoušení :-) 

20221013 PANAPES FB příspěvek 1

Připravujeme mnoho různých aktivit, živých i online. Brzy spustíme blog s názvem „Deník psa“. Připravujeme vlastní kolekci hraček a pomůcek. Plánujeme publikaci odborných článků, rozhovorů a poradnu.

Zkrátka se máte na co těšit. A my se zase moc těšíme na vás.

S láskou

Renča, Míša, Zuzka, Janča, Tom a Sabča

PS: Pokud máte jakékoli výrobky pro pejsky ale i jiné čumáčky/zobáčky, nápady, co by náš e-shop měl obsahovat nebo rady, tipy…napište nám, budeme moc rádi.

 

20221013 O nás (1)Renča - zamilovaná do svého Flata Arti až po uši. Taky spolubydlící kocoura Toma, želvy Donalda, morčat Kimy a Luny, a akvarijních rybiček ????

20221013 O nás (3)Míša - "Držitelka nejchlupatější a nejrozmazlenější vegetariánské bernské koule."

20221013 O nás (2)_1Zuzka - "Miluje své 3 placaté mopsí slečny a je majitelkou chovatelské stanice skinny morčat Chs Sweet Fergie."